Formy współpracy

Jestem klasyczną gwiazdą. Lubię pracować w pojedynkę i robię rzeczy, które tej „pojedynczości” wymagają:

Prowadzę szkolenia i wykłady dla firm o tym, że z kreatywnością należy się zaprzyjaźnić, zamiast się jej bać i myśleć, że odciąga pracowników od biurek. Okazuje się, że cała ta kreatywność, jest przereklamowana. Wszystko sprowadza się do dowożenia projektów na czas oraz na umiejętności mówienia o swojej pracy.

Występuję na konferencjach, w których uczestniczą zapracowane kobiety i przypominam im, że mają się o siebie troszczyć: jeść, pić, oddychać, zakładać miękkie, polarowe sweterki, żeby się w nie wtulić, gdy jest smutno.

A przy okazji, że nie muszą pielęgnować mikrodyskryminacji, które z czasem zamieniają się w duże dyskryminacje. Że nie muszą robić wszystkiego same, ani żyć w ścisłym związku z deadline’ami, bo perfekcjonizm, jeszcze nikomu nie pomógł wprowadzić innowacji na rynek, ani pomóc oszczędzić masy pieniędzy dla klienta.

Uczę też młodzież. W szkole systemowej, uczę języka polskiego i tego wszystkiego, czego potrzebuje młody człowiek, by odbierać, swoimi zmysłami i intelektem, wspaniałe opowieści oraz złożyć – w przyszłości – dobrze skonstruowane i poprawnie napisane, podanie o podwyżkę do swojego szefa. Ach, no i wszystkich kandydatów na influencerów uczę pięknie się wysławiać i odważnie występować przed kamerami.

Poza szkołą, chętnych uczniów, uczę pisać rozprawki i eseje oraz sprawnie poruszać się po motywach literackich. Wiadomo, że zaraz po jedzeniu pączków z wiśnią, są to najpraktyczniejsze i najbardziej potrzebne umiejętności na świecie.

Piszę teksty na zlecenie, a moją supermocą jest przekładanie trudnego języka nauki, szczególnie medycyny, na język zrozumiały dla zwykłego użytkownika mediów tradycyjnych i internetowych.

Lubię pracować metaforą oraz opowiadać historie, więc na potrzeby Twojej firmy, mogę opracować wyjątkową historię, która łatwo poniesie się w świat, a nawet stanie się inspiracją do stworzenia produkcji telewizyjnych, które przyciągną jeszcze więcej fanów do Twojego produktu. Z wykształcenia (oraz mam w tym doświadczenie) jestem m.in. strategiem reklamy, więc nad tym wszystkim, co jest do zrobienia, możemy popracować razem.

Umiem też tworzyć tytuły, sprytne hasła, opisywać produkty, tworzyć oferty (wiesz, te dłuuugaśne historie, które tak dobrze sprzedają), pisać maile i posty blogowe – pod warunkiem, że to, co robimy ma sens i ulepsza ludziom życie.

Współpracuję z markami, z których korzystam i które cenię. Ale jeśli masz coś wspólnego z edukacją, na przykład alternatywną, albo prowadzisz firmę szkoleniową, albo produkujesz materiały edukacyjne dla uczniów – to są tematy, w które wchodzę, jak nóż w masło.

Jeśli w swoim wydawnictwie wydajesz książki naukowe lub popularnonaukowe, albo o marketingu – to też szybko znajdziemy wspólny język.

Możesz też potrzebować wsparcia terapeutycznego. To wtedy zapraszam Cię do mojej Poradni 'Zasmakuj w życiu’. Konsultację wstępną wykupisz TUTAJ.

Jeśli masz już pomysł na współpracę, napisz do mnie na adres: monika.kurdej@gmail.com